Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë.

Sipas informacioneve paraprake të policisë bëhet me dije se 10-vjeçarja E.M është mbytur në gropën e vaditjes dhe aty pranë ka qenë duke punuar e ëma.

Në tentativë për të shpëtuar të bijën ka humbur edhe ajo jetën. Banorët kanë dhënë deklaratat e tyre për ngjarjen, ndiqni videon.

  Tragjedi në gropën e vaditjes/ Mbytet vajza 10 vjeçare dhe e ëma

  FOTO/ Pogradec, ja gropa ku u mbytën nënë dhe bijë

Top Channel