Partizani ka pasur një sfidë mjaft të vështirë kundër Teutës këtë javë, dhe nuk ka arritur që të marrë më shumë se një barazim 1-1.

Ndeshja ishte e një niveli shumë të vështirë, ku malorja do të bëhej edhe më e madhe në minutën e 37, ku Romero ndëshkohet me të kuq, dhe Teuta shënon gol.

Kur pritej të përfundonte pjesa e parë, shfaqet Lorenc Trashi me një super goditje dënimi nga një pozicion thuajse i pamundur dhe shënon golin e barazimit.

Në stadium ishte i pranishëm edhe trajneri i Kombëtares, Edi Reja.

Teksa në foto është kapur edhe trajneri i Partizanit Lerda duke treguar aftësitë e tij me topin.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel