Teksa po luhet sfida më e rëndësishme e javës së shtatë në Superligën e Shqipërisë, midis Partizanit dhe Teutës, në shkallët e stadiumit është fotografuar një tifoz shumë special.

Bëhet fjalë për trajnerin e Kombëtares Shqipëtare, Edi Reya i cili është kapur në praninë e Hamdi Salihit dhe drejtorit të Partizanit Olsi Rama.

Lojtari kryesor që është nën vëzhgimin e Rejës në këtë ndeshje është padyshim Trashi i cili është thirrur disa herë në Kombëtare, dhe në pjesën e parë arriti që të shënonte një super gol.

Kategorinë Superiore mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën Digitalb.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel