Brad Pitt është shoqëruar me vajza të ndryshme gjatë jetës së tij.

Që nga aktoret e Hollivudit, këngëtaret e viteve 90, gruaja e Mike Tyson kur ishte ende e lidhur me të, etj.

Por dikush vuri re që Brad Pitt e kombinon pamjen e jashtme dhe e përafron me pamjen e grave me të cilat del.

Mund të duket diçka e vështirë për t’u besuar, por pasi Sara McGonagall nxori një sërë fotosh, ngjashmëria duket mëse e qartë.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel