Julia Roberts vërteton çdo ditë dhe më shumë se bukuria nuk njeh moshë.

Ajo është një nga aktoret më të njohura në Hollywood. Linjat e saj trupore e tregojnë atë një femër të bukur dhe shumë seksi. Edhe pse 51- vjeç ajo vazhdon të mbetet një ‘Pretty Woman’.

Në daljen e saj të fundit  në lidhje me një fushatë  për markën italiane të modës, Calzedonia ajo sigurisht që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Me këmbë të tonifikuara dhe më një fustan ngjyrë pastel te shkurtër ajo na tregoi dhe njëherë që mosha është thjesht një shifër.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel