Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha na surprizoi të gjithëve me paraqitjen e saj në premierën e filmit “Maleficent 2”.

Me një fustan të zi  të gjatë dhe me një dekolte të hapur 30-vjeçarja nuk kishte se si mos shkëlqente.

Në rrjetin e saj social instagram ajo ka ndarë një foto me indeksit e saj ku shkruan “IM HOT”.

Bebe Rexha  është interpretuesja e kolonës zanore “You Can’t Stop The Girl” të filmi “Maleficent 2”, i cili do të jetë gati për publikun nga data 18 tetor.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel