Foto/ “A do të jesh rrezja e diellit”!Djali me Sindromën Down bën propozimin më emocionues

02/10/2019 11:29

Çdo propozim për martesë është i veçantë dhe surprizues në llojin e tij.

Por këtë që ka bërë një djalë me emrin  Garcia David Cowan me Sindromën Down për të dashurën e tij Saris Marie Garcia, gjithashtu me Sindromën Down është diçka tepër emocionuese e cila është bërë virale në rrjetet sociale.

Në dorë, Cowan mbante një tufë lule, disa tullumbace dhe një pankartë ku shkruhej: “A do të jesh rrezja e diellit për të ardhur në shtëpi?

FOTO GALERI
1/5

Top Channel