Sfida e dyfishtë Napoli-Barcelona në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i kaloi kufijtë e fushës së blertë. Kayley France, Miss Napoli Miami, modele amerikane e lindur në Boston, fanse e Insignes dhe është martuar me një napolitan. Bashkë me mikeshën e saj, Paola Diaz, edhe ajo modele, nga Porto Riko, e apasionuar pas Barcelonës, realizuan disa foto pikante, për sensibilizimin e tifozëve në Amerikë për këtë duel. Qëllimi u arrit, Napoli-Barcelona pati më shumë ndjekës falë dy bukurosheve që jetojnë në Amerikë.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel