Rreth orës 04:40, në fshatin Kërkovë të Vlorës, dyshohet se shtetasi S.C., rreth 40 vjeç, ka plagosur me mjet prerës “thikë” motrën e tij A.C.

Dyshohet se shtetasi S.C ka qenë nën efektin e pijeve alkoolike por po punohet për sqarimin e rrethanave.

Policia ka shoqëruar menjëherë shtetasin S.C dhe po vazhdojnë procedurat e mëtejshme për arrestimin e tij.

Top Channel