Seks, drogë dhe rock n’roll/ Imazhe të pa publikuara nga VIP-at

27/07/2019 17:03

Fotografi të rralla të disa prej emrave më të njohur të muzikës janë në shitje për herë të parë.

David Bowie, Mick Jagger dhe Sid Vicious janë ndër emrat më të mëdhenj të muzikës që janë paraqitur në një galeri të re.

Fotograf Denis O’Regan ka nxjerrë arkivin e tij të madh të fotografive të ndërtuara gjatë një karriere 45-vjeçare pas fytyrave më të njohura të muzikës në mbarë botën.

Ai shpreson që tifozët dhe koleksionistët do të mirëpresin mundësinë për të zotëruar një pjesë të historisë së rrokut.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel