Britani është goditur nga një stuhi rrufesh gjatë natës, por shënohet si dita më e nxehtë gjatë gjithë javës.

Qielli ishte i mbushur nga vetëtima dhe stuhi të fuqishme elektrike, të cilat goditën një pjesë të madhe të vendit, gjatë valës së të nxehtit.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel