Ajo është një nga engjëjt e Victoria Secret.

Dhe Elsa Hosk tregoi trupin e saj të supermodeles në Meksikë këtë fundjavë.

Suedezja 30-vjeçare u pa në një bikini të bardhë dhe dukej rrëzëllitëse.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel