Për çfarë nuk ranë dakord Ruçi dhe Spiropali? Fotot nga Kuvendi, Majko “merr drejtimin” e Qeverisë

18/07/2019 19:30

Gjuha e trupit tregon se Gramoz Ruçi dhe Elisa Spiropali nuk kanë rënë dakord për diçka sot në Kuvend. Ministrja për Parlamentin është fotografuar teksa afrohet për të komunikuar pranë kreut të Parlamentit, por ky i fundit duket “i prerë” në qëndrimin e tij.

Ndërkohë, në mungesë të kryeministrit Edi Rama, ka qenë Pandeli Majko, ministër i Diasporës, që ka marrë “drejtimin” e Qeverisë. Majko ka qenë në qendër të diskutimeve me kolegët e tjerë.

Momente të tjera nga diskutimet në sallën e Kuvendit mund t’i shihni në galeri:

FOTO GALERI
1/14

Top Channel