Kudo ku shkon, Demi Rose di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Pas Ibizës, destinacioni i radhës për ish-të dashurën e reperit Tyga është Los Anxhelosi.

Modelja 24 vjeçare ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto tepër “shpërthyese” bardhë e zi nga Kalifornia.

E veshur me bikini dhe një “gjysmë bluzë”, Demi është siguruar të duket më seksi se kurrë më parë për 9.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Top Channel