Halsey di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes.

Edhe këtë herë, këngëtarja 24 vjeçare nuk ka zhgënjyer.

Ylli i hitit “Without me” ka publikuar disa foto tepër seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Në postime, Halsey shfaqet e veshur me një “body” të zi lëkure që i ekspozonte gjoksin dhe i nxirrte në pah format perfekte.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel