Ajo hapi një kanal në Youtube, ku shprehte dashurinë për makinat. Sot ka me miliona shikime dhe kompanitë i japin mundësinë të testojë makinat më të veçanta, sidomos modelet “koncept”, që nuk hidhen kurrë në treg, por që janë unike dhe si nga bota e fantashkencës.

Ajo është nga Australia, dhe makinat për të nuk janë thjesht një mjet transporti. “Biondja e supermakinave” ka krijuar llogarinë më të famshme në botën e automjeteve, me plot nëntë milionë ndjekës.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel