“Lufta për KZAZ”/ Lëndohen tre punojës policie, të rendit dhe bashkisë Kamëz – VIDEO

19/06/2019 11:44

Prej orëve të para të mëngjesit në disa bashki të vendit, të drejtuara nga opozita ka pasur përplasje për lirimin e hapësirave që do të përdoren nga KZAZ.

SNjë prej tyre është edhe Bashkia e Kamzës, ku raportohet se kanë mbetur të lënduar dy efektivë të Policisë së Shteti, një polic bashkiak si edhe një qytetar.

Aktualisht gjendja raportohet e qetë, por nuk kanë munguar përplasjet me policinë e shtetit, policinë bashkiake dhe simpatizantëve të PD.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel