Yjet e televizionit “pushtuan” tapetin e kuq në këtë ceremoni të 73-të, Tony Awards, këtë të shtunë.

Emily Ratajkowski, Marisa Tomei dhe Rachel Brosnahan shkëlqyen në këtë event të mbajtur në New York.

 

FOTO GALERI
2/32

Top Channel