Katie Price ka gjetur kohën për të pushuar në Mallorca, Spanjë pasi ka qenë e zënë me filmimet për koleksionin e ri të linjës së saj të veshjeve.

40-vjeçarja, nënë e 5 fëmijëve u shfaq seksi ndërsa pozonte me rroba banje dhe një bluzë rrjetë sipër.

Mesa duket pushimet po i shkojnë më së miri.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel