Kim Kardashian po ndjehet e rrethuar nga dashuria.

Teksa ajo mbushi 38 vjeç të dielën, familja e saj mbushën rrjetet sociale me urime të shumta për ditelindjen e Kim.

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla Kimberly”, shkroi Khloe Kardashian në Instagram, duke e shoqëruar urimin me fotografi të saj me të motrën.

“Ke qenë modeli që kam ndjekur në jetën time. Për mua je një ‘Super Woman”, shkroi ajo.

Më herët edhe bashkëshorti i Kim, Kanye West i nisi asaj lule si dhe i dedikoi një serenatë me mesazhin “Të dua ty dhe familjen tonë”’

FOTO GALERI
1/5

Top Channel