Sulmuesi ekuadorian Felipe Caicedo la Espanyolin verën e kaluar, për t’iu bashkuar Lazios në Serinë A, por karriera e tij në Itali nuk ka qenë ashtu siç pritej.

30-vjeçari ka luajtur vetëm 24 takime me bardhekaltrit, ku në shumicën e rasteve ka ardhur nga stoli rezervë dhe ka arritur të shënojë vetëm 4 gola.

Megjithatë Caicedo ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë për shkak të bashkëshortes së tij, modeles spanjolle Maria Garcia.

Kjo e fundit ka edhe një vajzë me sulmuesin ekuadorian, ndërsa fansat në Instagramin e saj rriten nga dita në ditë për shkak edhe të fotove “të nxehta”, që Maria poston vazhdimisht.

FOTO GALERI
2/29

Top Channel