Kur flitet për gratë e futbollistëve vemendja është maksimale në faqet e mediave rozë dhe padyshim në një prej vendeve të para qëndron ajo, Wanda Nara, bashkëshortja dhe manaxherja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi.

Wanda ka një lidhje organike me rrjetet sociale dhe pothuaj e gjitha jeta e saj familjare, profesionale, por edhe në shumë raste edhe intime, shpaloset në galeritë e fotove në instagram. Kështu ka ndodhur edhe një prej mbrëmjeve të fundit, teksa Zonja Icardi përgatitej për një darkë speciale me një dekolte impresionuese.

Pas saj qëndronte gjithnjë Mauro, i cili po vendoste gjerdanin në qafën e bukuroshes së tij. Komenti i Wnada-s ishte padyshim pikant: “Pas një gruaje të fortë, qëndron nëj burrë i fortë”.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel