Edhe Nina synon të ‘pushtojë’ Botërorin e futbollit (Foto)

19/04/2018 04:23

Kampionati Botëror i futbollit është në prag dhe po spikatin gjithnjë e më shumë në rrjetet sociale, modele të ndryshme që ekspozojnë fizikun për të fituar vëmendjen e fansave të futbollit.

Një prej tyre është edhe rusja Nina Serebrova, që si armën e saj më të fortë ka të pasmet e saj shumë seksi.

Ajo i poston gjithë krenari fotot e saj dhe kjo taktikë e ka ndihmuar t’i shtojë ndjeshëm ndjekësit e saj në Instagram, ku ndiqet nga më tepër se 2.4 milionë euro.

Nina nuk është thjesht fanse e futbollit, pasi pëlqen edhe artet marciale. Jo rastësisht qarkullon edhe kjo foto e saj me dorezat e veshura dhe me portretin e Conor McCregor në sfond.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel