Ndonëse prova për t’u bërë futbollist nuk shkoi ashtu siç pritej, Usain Bolt vijon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Atleti kampion dhe rekordmen olimpik ka pozuar në krah të një modeleje australiane, e cila akuzohet për trafik droge.

Bëhet fjalë për 24-vjeçaren Raquel Petit, e cila ka edhe një linëj të brendshmesh në Australi.

Brunia simpatike akuzohet se ka futur dhe trafikuar drogë në Victoria, gjatë vitit 2015, ndërsa ende nuk dihet se çfarë e lidh 24-vjeçaren me atletin xhamajkan.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel