Një 22-vjeçare ka ndarë sekretin e saj pas humbjes së habitshme të 22 kg në vetëm tre muaj.

Remi Ashten, nga Los Anxhelos që mburret me tre milionë ndjekës në dy kanalet e saj në YouTube, ka treguar përpjekjet e saj për të humbur peshën në videot e mëparshme dhe tani po ndan disa këshilla diete, me të cilat ka punuar.

Në një prej tyre ajo tregon vaktet e saj të përditshme. E dieta e saj përmban mish pule të grirë, domatina, të bardhën e vezëve, salcë avokado, spinaq, pluhur hudhre si dhe piper të zi. Ndërsa në vaktin e radhës ajo konsumon salmon të gatuar me xhenxhefil, perime të pjekura dhe salcë ponzu.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel