Marika Baldini ‘tradhton’ Romën me një lacial (Foto)

11/03/2018 11:10

Marika Baldini është një fanse e çmendur e Romës dhe nuk ngurron ta shprehë këtë fakt.

Modelja dhe vajza e ekraneve në Itali shikohet shpesh në shkallët e stadiumit , kur luan Roma, teksa nuk mungojnë as pozat me të brendshme verdhekuqe.

Gjithsesi, në një intervistë për mediat rozë, Marika ka ‘tradhtuar’ futbollistët e skuadrës së Zemrës, për një lacial, pavarësisht se bardhekaltrit janë rivali më i urryer.

E pyetur se cili është futbollisti më simpatik, në fushë dhe jashtë saj, Baldini zgjodhi pa asnjë mëdyshje sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile.

FOTO GALERI
2/31

Top Channel