Një aksident i rëndë është filmuar në Teksas, teksa shoferi i një kamioni nuk frenoi në një kryqëzim duke marrë me vete disa makina.

Aksidenti ndodhi të premten në Austin, e në video dallohet se kamioni nuk arrin të ndalojë në semaforin e kuq, duke copëtuar një makinë që kishte ndaluar dhe dy automjete që po vijonin rrugën.

Top Channel