Poza perfekte gjatë pushimeve romantike – FOTO

25/01/2018 11:06

Kourtney Kardashian është më në formë se kurrë dhe ajo dëshiron që këtë ta marrin vesh të gjithë.

Më e madhja e motrave Kardashian, Kourtney, ka postuar një foto të të pasmëve të saj këtë mërkurë teksa pushon në Punta Mita të Meksikës.

38-vjeçarja po i kalon pushimet me të dashurin e saj të ri, 24-vjeçarin Younes Bendjima.

FOTO GALERI
3/9

Top Channel