Modelja amerikane ‘ngre’ temperaturat (Foto)

20/01/2018 11:31

Modelja amerikane, Bri Teresi është një nga yjet më të rinj të Instagramit, teksa gjatë vitit 2017 arriti të shtojë rreth 400 mijë fansa.

23-vjeçarja nga Kalifornia vijon të shpërndajë foto nga më joshëset dhe më provokueset në llogarinë e saj, duke ndezur fantazinë e fansave.

Të njëjtën gjë, Bri ka bërë edhe në këto ditë të ftohta janari, duke ‘ngritur temperaturat’, të paktën në Instagramin e saj.

Fama e shpejtë që ka marrë nga rrjetet sociale, i ka shërbyer modeles seksi, që të sigurojë një sërë kontratash fitimprurëse me disa kompani mode në SHBA.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel