Makina “parkon” në dyqanin e rrobave – VIDEO

16/01/2018 17:35

Një shofer pa leje drejtimi, është përplasur me një dyqan rrobash në Kinë, duke dëmtuar një punonjëse.

Video shokuese, e filmuar nga kamerat e sigurisë, tregon momentin kur drejtuesi i automjetit humb kontrollin dhe futet në dyqan.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Hengyang, në Provincën Hunan.

Sipas mediave lokale punonjësja është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel