I dashuri në Dubai, ajo “ndez” Maldivet

11/01/2018 18:34

Në Instagram tregoi se është një fanse e “ndezur” e Manchester United…edhe përmes ngjyrave të përzgjedhura për fotografitë nga Maldivet.

Jena Frumes, e dashura e lojtarit Jesse Lingard ka “zbarkuar” në Maldive me një grup mikeshash po aq të bukura sa ajo.

…dhe në kohën që i dashuri i saj ishte në Dubai me pjesën tjetër të skuadrës për një udhëtim të shkurtër, Jena tregoi linjat e veta nga rëra e bardhë e Maldiveve.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel