Të humbësh jetën për një foto (KUJDES! PAMJE TË RËNDA)

09/01/2018 10:35

Një moment i tmerrshëm kur një burrë ka humbur jetën ditën e ditëlindjes së tij, teksa pozonte majë një shkëmbi për foto.

Pamjet tregojnë Halil Dag teksa hidhet nga një shkëmbi në kështjellën historike Urfa në jug të Turqisë, para se të humbte ekuilibrin dhe të binte nga maja e tij.

Pavarësisht se po përpiqej të kapej diku, babai i tetë fëmijëve ra nga një lartësi prej 50 metrash, afër një restoranti në rajonin kurd.

Miqtë e tij u përpoqën ti vinin në ndihmë menjëherë por ishte vonë, ai ndërroi jetë në vend.

Top Channel