Fundvit i ‘nxehtë’ në SHBA (Foto)

29/12/2017 21:49

Ndonëse është vetëm 20 vjeçe, Juli Annee është një nga modelet më të njohura amerikane.

Bukuroshja është imazhi i futbollit amerikan dhe ka tërhequr vëmendjen e miliona fansave, që e ndjekin atë në Instagram.

Së fundi, në prag të ndërrimit të viteve, Juli ka postuar një set mjaft ‘të nxehtë’ fotografik, që ka marrë vëmendjen e të gjithë medieve rozë në Shtetet e Bashkuara.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel