Destinacionet e dimrit sipas “National Geographic” (Foto)

18/12/2017 10:29

Për disa njerëz, ditët pushim gjatë dimrit janë mundësi për të shkuar në një vend me diell për t’i shpëtuar të ftohtit.

Por, ka disa të tjerë që e duan borën dhe atmosferën festive. Për këtë arsye, “National Geographic Traveller” ka publikuar një listë me 9 vendet perfekte për pushimet e dimrit.

Këto janë vendet që duhet të vizitoni në dimër:

FOTO GALERI
1/9
Christkindlmarkt në Vjenë (Austri)

Top Channel