Pixee Fox “tërbon” indianët (Foto)

13/12/2017 22:57

Modelja suedeze, Pixee Fox është e njohur botërisht për operacionet e shumta plastike, që e kanë shndërruar fizikun e saj.

Ajo ka kryer më tepër se 200 ndërhyrje, në gjoks e vithe, ndërsa thekson vazhdimisht se nuk është penduar për këtë.

Së fundi ajo ka kryer një vizitë në Indi, për llogari të një kompanie mode dhe ka befasuar të gjithë vendasit me format e saj.

Ajo është rrethuar nga njerëzit e pranishëm në aeroport, të cilët kanë shprehur gjithë habinë e tyre me format e sat ‘të ekzagjeruara’.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel