Nga Ronaldo te Ariana Grande, ja 10 llogaritë më të ndjekura të Instagramit

30/11/2017 01:28

Instagrami ka publikuar të dhënat mbi postimet, pëlqimet dhe reagimet, në llogaritë më të ndjekura të këtij rrjeti social.

Vihet re, se për të dytin vit me radhë, mbretëresha e Instagramit vijon të jetë Selena Gomez, e cila ka shtuar me 20 milionë numrin e ndjekësve dhe ka shkuar në 130.6 milionë në total.

Në 10-shen më të ndjekur bëjnë pjesë disa anëtarë të familjes Jenner-Kardashian, por edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo.

Mjaft e famshme u bë edhe këngëtarja Ariana Grande, sidomos pas tragjedisë së ndodhur gjatë një koncerti të saj në Manchester.

FOTO GALERI
1/10
10. Kendall Jenner - 84.8 milionë ndjekës

Top Channel