Spektakël mbi Britani, një objekt shpërthen në qiell – VIDEO

27/11/2017 13:25

Shpërthimi i një meteori mbi Britani kanë shndritur qiellin këtë fundjavë, duke dhuruar spektakël që u pa në disa zona të vendit

Kanë qenë me dhjetëra raportimet që dalluan objektin, që mendohet se është meteor, që kaloi mbi Angli, Uells dhe veri të Francës, pas mesnatës këtë të shtunë.

Kanë qenë të shumtë ata që raportojnë se kanë dëgjuar shpërthime për 2-3 sekonda kur objekti ka kaluar.

Top Channel