Një fanse speciale nga Ukraina për Messin – FOTO

21/11/2017 23:35

Fansat e yllit argjentinas në të gjithë botën janë me miliona, por Angelina është një fanse speciale.

Bukuroshja ukrainase është një mbështetëse e zjarrtë e futbollistit të Barcelonës dhe këtë e ka treguar edhe së fundmi duke pozuar me bluzën e Messit.

Sigurisht, modelja nuk mund të mos ekspozonte edhe hiret e saj.

Angelina Petrova është një nga femrat më të bukura në Ukrainë dhe sigurisht që tashmë ajo bën pjesën në fanset speciale të yllit argjentinas.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel