Sa femra të “rrëmujshme” – FOTO

20/11/2017 15:11

Padyshim që vajzat në foto kanë dashur të mahnitin ndjekësit e tyre në rrjetet sociale teksa kanë realizuar këto poza provokuese përmes pasqyrës.

Por duket se ato nuk i ka shqetësuar aspak rrëmuja e shkaktuar në dhomë, teksa interesohen që të dalin sa më seksi në foto.

Imazhet e hedhura në rrjetet sociale, i kanë ndarë edhe fansat në dy palë. Në ata që mjaftohen nga bukuria e vajzave dhe nuk i zhvlerësojnë ato për rrëmujën në shtëpi dhe në ata që i kritikojnë vajzat dhe shprehen se jo e gjithë vëmendja duhet të shkojë tek bukuria fizike.

FOTO GALERI
1/21

Top Channel