Seks me nxënësin, arrestohet mësuesja

19/11/2017 17:19

Një mësuese 22-vjeçare, e martuar, është arrestuar në Oklahoma, nën akuzën e abuzimit seksual me një nxënës të sajin.

Mësuesja e kimisë në gjimnazin Yukon, u arrestua pasi prindërit e një prej nxënësve gjetën biseda të dyshimta mes tij dhe mësueses, ku përfshiheshin edhe foto nudo.

Pas denoncimit në polici, kanë qenë hetuesit ata që kanë vijuar bisedën me mësuesen duke lënë edhe një takim për të kryer marrëdhënie.

Por ndërsa mësuesja ishte përgatitur që në shtëpi t’i shkonte minoreni, në shtëpinë e saj vërshuar forcat e policisë duke arrestuar.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel