Çmenduritë në banjo nuk kanë fund…- FOTO

17/11/2017 12:39

Nuk janë të paktë ata që kur janë në banjo fillojnë e të këndojnë dhe kjo deri diku mund të quhet normale, por ka disa të tjerë që tejkalojnë çdo limit në atë çfarë publikojnë në rrjetet sociale.

Nga pozat lakuriq në banjo, tek darka me makarona mbi lavaman, mëposhtë keni disa prej çmendurive më të fundit të publikuar në rrjet.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel