Të “lumtur” për arrestimin! (FOTO)

13/11/2017 14:10

Për shumë persona që janë arrestuar nga policia, ky është momenti më i errët në jetën e tyre dhe duan ta harrojnë atë sa më parë.

Por ka edhe të tjerë që nuk e vuajnë aspak këtë pjesë, madje e marrin me shumë sportivitet.

Ndoshta për të justifikuar shkeljen ligjore që kanë bërë ose ende të pavetëdijshëm për të, një pjesë e të arrestuarve janë fotografuar duke buzëqeshur në momentet e para të ndalimit nga policia.

Në fotogaleri gjeni disa prej tyre…

FOTO GALERI
1/15

Top Channel