Kush është nëna më e mirë? Dy femra përleshen në parking (Video)

03/11/2017 20:50

Një video shokuese tregon dy femra që godasin me shkelma dhe grushta njëra-tjetrën për të treguar se “kush është nëna më e mirë”, pas një sherri për vendin e parkimit që është regjistruar nga një djalë i vogël.

Mendohet se videoja është xhiruar në Irlandë dhe në fund të saj, djali e kthen kamerën nga vetja duke zbuluar se është rreth 10 vjeç.

Femra me bluzë bardhezi dëgjohet duke ulëritur: “Trego se kush është nëna më e mirë”.

Top Channel