Halloweeni ‘i nxehtë’ i Emily Ratajkowskit (Foto)

01/11/2017 01:03

Festa e Halloween-it, po bëhet gjithnjë e më masive, aq sa përshkruhet si e dyta më e rëndësishme, pas Krishtlindjeve.

Masiviteti i Halloween-it nuk ka lënë pa përfshirë midis të tjerëve, as yjet e artit, sportit dhe show biz-it.

Maskime të çuditshme përdoren nga njerëzit, në mbrëmjen e Holloweenit, por modelja e famshme Emily Ratajkowski ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe për të kremtuar këtë festë.

Bukuroshja ka postuar një sërë fotosh shumë ‘të nxehta’, ku nxjerr në pah format e saj joshëse.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel