Këputet ballkoni, bie bashkë me dasmorët

04/05/2017 00:00

Disa pamje të rënda janë regjistruar gjatë një dasme në Kinë, teksa të ftuarit kanë rënë nga ballkoni teksa po zhvillonin një lojë tradicionale.

Ballkoni ka rënë ndërsa të ftuarit po “luftonin” mbi të në një shtëpi në provincën e Sichuan të Kinës.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur këtë fillim muaji dhe fatmirësisht nuk ka pasur pasoja në jetë njerëzish, por5 prej të dëmtuarve kanë pasur dëmtime për të cilat ka qenë e nevojshme dërgimi i tyre në spital.

Top Channel