Ditën police, natën modele të brendshmesh

22/01/2017 00:00

Idenë për të punuar si modele për veshjet e brendshme të femrave ia ka dhënë 3 vite më parë një shoqe dhe prej asaj kohe ajo ka udhëtuar përreth botës për të marrë pjesë në evenimente të ndryshme të modelingut të të brendshmeve si në Britani, Spanjë, Australi dhe Nikaragua.
Madje ajo pretendon se është aq tërheqëse sa as nuk lodhet në punën e saj të parë. “Kriminelët prangosen vetë sapo më shohin”, shprehet ajo.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel