Gigi, “Cali Dream Girl”

21/01/2017 00:00

Gigi Hadid shfaqet sërish e mrekullueshme në setin e ri të fotove për Tommy Hilfiger, si pjesë e një libri të ri.

Koleksioni i Pranverës, që do të publikohet më 8 shkurt në Los Angeles është bashkëpunimi i dytë i modeles me stilistin.

Si një kujtim për vitet ’70, 21-vjeçarja me stilin Cali Dream Girl tregon trupin e saj me veshje plazhi të ndryshme, këmisha, xhinse dhe fustane.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel