Kim Kardashian… 10 vjet më parë

19/01/2017 00:00

Sot është një nga femrat më të njohura në planet. Por fillimet e Kim Kardashian kanë qënë komplet ndryshe.

Disa foto të saj të papublikuara më parë tregojnë Kim në fillimet e karrierës së saj në 2007, ku duket pothuajse e panjohur, krahasuar me milioneren e sotme.

Ajo shfaqet në një seri fotosh provokative, me veshje intime. Pamjet janë publikuar teksa flitet për një romancë të fshehtë mes saj dhe Calum Best, djali i George Best teksa ishin në shkollën fillore dhe të dy jetonin në Miami.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel