Vështirësia e një fotoje perfekte

16/01/2017 00:00

Ajo është juriste, por edhe modele. Mbi 1 milionë persona e ndjekin atë në “Instagram” dhe jo më kot.

Pia Muehlenbeck ka një trup të përsosur dhe shpesh poston foto të sajat gjatë pushimeve me bikini.

Por së fundmi, juristja seksi ka treguar se sa e vështirë është për të realizuar një foto perfekte.

Ajo ka postuar një foto krejtësisht të ndryshme nga të tjerat. Teksa ka qenë duke tentuar të realizojë një foto, ajo është rrëzuar në breg dhe nuk ka hezituar që ta postojë atë në “Instagram”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel