Ashley Graham me të brendshme rozë

15/01/2017 00:00

Ashley Graham ka treguar format e saj trupore në një tjetër set fotografik shumë seksi.

Modelja 29-vjeçare u bashkua me markën kanadeze “Addition Elle” për herë të 12 dhe shkëlqeu në fotot me të brendshme.

Bukuroshja amerikane, e cila ka dalë në kopertinat e revistave si “Style Magazine”, “Elle Quebec”, “Vogue” dhe “Harper’s Bazaar”, në njërën nga fotot shihet e shoqëruar edhe nga dy modelë me kostume dhe maska.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel